Комунальний заклад освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 220" Дніпровської міської ради

Правила прийому

Для зарахування дітей до ДНЗ необхідно надати такі документи:

Заяву від батьків, або осіб, що  їх замінюють;

Медичну довідку про стан здоров'я дитини;

Медичну довідку про епідеміологічне оточення;

Свідотцтво про народження дитини;

Документи для встановлення плати за харчування.

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ.

У ДНЗ № 220 діють вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.

ПРОСИМО ВАС ДОТРИМУВАТИСЯ ТАКИХ ПРАВИЛ:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8.00 та забирати до 19.00.

2. Якщо Ви привели дитину після 8.00, Вам слід дочекатися,  коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома.

4. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном

728 -03 -86

5. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією  або медичною допомогою.

6. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину в дошкільний заклад саму, без супроводу дорослого.  Увечері вихователь зобов'язаний  передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за їх дорученням.

7. Вам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо осіб, яким  Ви доручаєте забрати дитину з дошкільного закладу.
         Таке доручення оформляється ПИСЬМОВО.

8. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу
            НЕПОВНОЛІТНІМ ДІТЯМ , БАТЬКАМ У НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ.